Doprava a platba
 1. Dodacie podmienky

  1. Kupujúci má na výber tieto možnosti doručenia:
   1. Doručenie v rámci Slovenskej republiky
    1. Kuriér – 5,00 eur
     (Tovar Vám zašleme prostredníctvom kuriéra na adresu, ktorú ste v objednávke uviedli. Kuriér vás bude kontaktovať pred doručením.)
    2. Slovenská pošta* – 3,50 eur
     (Tovar Vám zašleme prostredníctvom Slovenskej pošty na adresu, ktorú ste v objednávke uviedli. Pokiaľ Vás pracovník pošty nezastihne na danej adrese, nájdete si v schránke žltý lístok. Na základe neho si tovar prevezmete na príslušnej pošte, kde bude uložený max. 10 dní. Doba dodania je max. 3 dni odo dňa odoslania.) *Slovenská pošta – pri niektorých produktoch toto doručenie nie je možné.
   2. Doručenie v rámci Českej republiky
    1. Kuriér Česko- 5,90 eur
     (Tovar Vám zašleme prostredníctvom kuriéra na adresu, ktorú ste v objednávke uviedli. Kuriér vás bude kontaktovať pred doručením.)
  2. Tovar, ktorý je skladom, doručujeme do 7 dní. Tovar, ktorý nie je skladom, doručujeme do 20 dní. 
  3. Ak tovar uvedený v objednávke nie je na sklade, kupujúceho o tom budeme informovať.
  4. Kupujúci je povinný tovar od prepravcu prevziať. Odporúčame skontrolovať nepoškodenosť obalu, počet balíkov a v prípade nezrovnalostí bezodkladne kontaktovať predávajúceho.
  5. Faktúra, daňový doklad, bude odoslaný e-mailom na zadanú e-mailovú adresu v objednávke.
  6. Pokiaľ ste svoj tovar neobdržali do 5 pracovných dní od odoslania objednávky, prosím, kontaktujte nás a my Vám balík vyhľadáme.
  7. Poštovné je uvedené vrátane balného.
 2. Ceny a platobné podmienky

  1. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo na zmeny ceny tovaru. Ceny uvedené v e-shope sa môžu líšiť a kupujúci nemá právo dodatočne sa dožadovať inej ceny, ako ceny vopred dohodnutej.
  2. Všetky ceny za tovar a všetky poplatky v e-shope sú uvádzané bez DPH (nie sme platcovia DPH).
  3. Kupujúci je povinný uhradiť cenu za tovar. Objednávka tovaru a jeho následná kúpa sa realizuje prostredníctvom e-shopu, krokmi, spôsobmi a postupnosťou na ňom stanovenou.
  4. Kupujúci môže realizovať platbu za objednaný tovar jedným z nasledujúcich spôsobov, prostredníctvom:
   1. Platba prevodom na účet SK63 0200 0000 0013 9771 5657 (Tovar Vám bude zaslaný hneď, ako bude pripísaná plná suma na náš účet. )
   2. Platba kartou (Za tovar zaplatíte online cez platobnú bránu Payout. Je tiež možné využiť bankové tlačidlá.)
   3. Dobierka* (Objednaný tovar Vám zašleme doporučene na adresu, ktorú ste v objednávke zadali. Za tovar + poštovné zaplatíte plnú sumu až pri preberaní zásielky.) *Dobierka pri niektorých produktoch nie je možná.
  5. Pri platbe na účet musí byť platba uskutočnená najneskôr do 3 pracovných dní, inak sa zmluva automaticky ruší.